K079 Organizues Kozmetike me Rrotullim – Bum.al

K079 Organizues Kozmetike me Rrotullim

1,990 L

Organizues Kozmetike me Rrotullim 360 grade
Organizon dhe ruan në mënyrë perfekte kozmetikën dhe aksesorët tuaj.
Qasje e lehtë në të gjitha produktet tuaja të grimit. Është një dhuratë perfekte për miqtë tuaj, anëtarët e familjes dhe çdo adhurues të grimit.
Lehtë për t’u montuar dhe çmontuar sipas manualit të përdorimit.
I përshtatshëm për t’u pastruar me dizajn të lëvizshëm dhe material që lahet.
Akomodon të paktën 60 furça grimi, 30 produkte për kujdesin e lëkurës dhe aksesorë të tjerë, duke përfshirë buzëkuq, manikyr për thonjtë, eyeliner dhe më shumë.
Madhësia: 35cm (lartësia) x 25cm (diametri). Kapacitet i madh për të ruajtur produktet tuaja kozmetike.
Materiali Akrilik i paster

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 030215032022 Categories: , , ,
Call Now ButtonTelefono tani