F01044 Set banje me 5 pjese per beba

3,200 L

Set banje me 5 pjese per beba.

Seti me i rehatshem per femijet dhe nenat.

Seti perbehet nga:govata,rrjeta,uturaku,kova e madhe,kova e vogel.

Per beba 0-36 muajsh.

 

Porosit ne moment
SKU: 126543291512 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani