Tharese Flokesh Lexical LHD-5003

2,520 L

Tharese flokesh Lexical , e cila do tju ndihmoje te thani apo te drejtoni floket tuaja.
Fuqia 2300W procesi i tharjes dhe i krehjes behet me i lehte.
Me koke difuzori
Me 3 nivele temperature dhe dy nivele shpejtesie per tjua lehtesuar edhe me shume procesin.
220-240v 50-60 Hz
Dorezë e palosshme
Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani