PARFUM PER FEMIJE 8850

1,500 L

Brandi: Génie Collection
Kodi i Aromës: 8850
Kategoria e Aromës: EAU DE PARFUM
Aromë për Fëmijë (vajza), Spray
Génie Collection International është një kompani e specializuar në prodhimin e parfumeve me cilësi të lartë duke ju përshtatur të gjitha shijeve dhe ju ofron aromat më luksoze të krijuara nga vajrat origjinale Franceze dhe ndërkombëtarë.

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani