Llambe per eleminimin e mushkonjave

990 L

Mbroni familjen tuaj nga mushkonjat dhe insekte te ndryshme.
Llambe dhe Eleminues per Mushkonjat dhe Insektet.
Oferte Promocionale krijuar enkas per ju
1 Cope cmimi 990 Leke
2 Cope cmimi 1400 Leke
3 Cope cmimi 1990 Leke
▪️Thjesht vendoseni ne vend te llampes edhe ndriconi por edhe zhdukni insektet.
▪️Një llambë mbron 500 metra katrorë
▪️Drita blu e integruar UV tërheq insektet në rrjetin metalik dhe i vret ata në kontakt.
▪️Llambë LED 60 W me një dalje prej 600 lumenësh
▪️Llampa me e mire ZappLight vret mushkonjat dhe insektet tjera fluturuese pa kimikate toksike.
Porosit ne moment
SKU: 097298016400 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani