SH0622 Koke Dushi me Gureza Filtrimi

990 L 499 L

Instalohet shume shpejt
Shume rezistente dhe praktike
Sistem filtrimi me gure qeramike qe sigurojne filtrimin e ujit per te hequr bakteret e ujit.
E perbere prej celikut kunder ndryshkjes dhe materiale te plastikes ABS.
Kursen me mbi 30% te ujit dhe shton presionin 100%+.
Instalim i thjeshte ne cdo dush,e përshtatshme për të gjithë nga fëmijët në të rritur dhe ata me lëkurë të ndjeshme
Nuk ka nevoje per kabull qe te instalohet, por mjafton qe ta zevendesoni me koken e dushit te vjeter.
Porosit ne moment
SKU: 6971383686607 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani