Kapele Nike

2,200 L

Materiali 100% pambuk, me mase One Size
Me ngjyre te zeze dhe e pershtatshme per cdo kohe te dites dhe stine
Kombinohet me veshjet tuaja sportive dhe ju ben te dukeni fashion ne cdo kohe

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani