F2186 Fustan i kuq krishtlindjesh për bebe 3-6 muajsh

1,990 L

Fustani i foshnjës prej kadifeje i Krishtlindjeve, i kuq me rrip të zi dhe jakë të bardhë. Butonat në anën e pasme me kapëse.
Përbërja: 80% Pambuk – 20% Poliester
Gjinia: Vajze
Ngjyra: E kuqe
Stili i mëngës: Mëngë të gjata

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani