F1004 Shtrese per nderrimin e pampersave Babyjem

2,200 L

Shtrese e cila ndihmon nenat per te nderruar bebushat me lehtesi.

Ka nje xhep me zinxhir ku mund te mbahen letrat dhe pampersi.

Me permasa:85×33 cm.

Vjen ne ndihme te prinderve qe kane veshtiresi me nderrimin e pelenave kryesisht me bebat hiperaktive.

Pastrohet lehtesisht dhe lahet me dore.

Pas cdo perdorimi mund ta pastroni me lecke te paster,ta formoni ne nje qese dhe ta mbani lehtesisht me vete.

Material i papershkueshem nga njollat fale pelhures qe i reziston ujit.

Porosit ne moment
SKU: 099887899 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani