F01033 Legen i palosshem per femije

780 L

Legen i palosshem per bebe.

Perdoret per te pastruar fytyren dhe trupin e bebeve.

Dimensionet: 38x32x10 cm.

Kapaciteti:4000 ml

Porosit ne moment
SKU: 124587986543 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani