Depilator elektronik me pe Brouns Modeli FH-1900

3,900 L 2,500 L

Depilator elektronik me pe Brouns Modeli FH-1900

▶️Per te pastruar qimet apo pushin e fytyres dhe zonave te tjera delikate
➡️Me 2 nivele shpejtesie
➡️I rikarikueshem
➡️Me dy krahe qe levizin perin ne menyre elektrike.
➡️Me drite Led
➡️Trajtim i shpejtë dhe i saktë
➡️Ideal për qimet e fytyrës duke përfshirë edhe vetullat.
➡️Heq qimet nga rrënja
Nje depilator i cili do tju zgjidhe problemin me pushin dhe qimet e padeshiruara ne fytyre, pa e irrituar ate.
Ne paketim perfshihet  depilatori, karikuesi, nje pako me fije peri si dhe nje pako me puder  per te qetesuar lekuren pas depilimit.
Porosit ne moment
Telefono tani