Depilator 5in1 Sody SD9004

3,500 L

Depilator me 5 funksione ne nje pajisje te vetme Sody SD9004
Përfshinë kokat e veçanta të masazhit të fytyrës, koke te vecante per shkuljen e qimes me rrenje,
koke për prerjen e qimeve, një furçë për pastrimin e fytyrës dhe koke per heqjen e kallove ne lëkurë.
Tani kjo makine depilimi 5 në 1 do të plotësojë të gjitha nevojat tuaja!

Out of stock

SKU: 8065033009194 Category: