Biciklete XSTYLE 22 inch me 7 shpejtesi

18,500 L

Biciklete XStyle me madhesi 22 inch dhe 7 shpejtesi te ndryshme per t’ju pershtatur terreneve ne te cilat ndodheni.

Dizajn rezistent per jetegjatesi perdorimi, me ulese te rehatshme dhe strukture te forte prej metali.

Frenat e diskut perpara dhe te pasme ofrojne siguri dhe rezistence te larte per ndalesa emergjente.

Shiriti i gjere i dorezave mbajtese dhe pozicioni i rregullueshëm i uleses ofron kontroll dhe komoditet te shkelqyeshem.

Krijuar duke mbajtur ne fokus dy elementet me te rendesishem te nje biciklete – performancen dhe qendrueshmerine.

Porosit ne moment
SKU: 2186192021 Category:
Call Now ButtonTelefono tani