Videolog X-Power 24pcs

4,200 L

Set Videolog Elektrik + Set Kriketi
▪Videologu me bateri te rikarikueshme(karikuesi ne paketim).
▪Kriket me 12 koka ➕➖ , 3 koka te zgjatura dhe 8 koka celesash kriket.
▪Kompakt dhe i transportueshem kudo.

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani