Rrip Dobesimi Vibra Tone

5,000 L 2,990 L

 

Vibra Tone eshte zgjedhja më e mirë për ata që duan të humbin peshë dhe të etur për të pasur një trup të formuar mirë. Vetëm vendoseni rreth zonës me  yndyrë dhe lakoni trupin tuaj me rripin hollues dhe yndyra juaj do të shkojë larg. Djegia muskulare në mënyrë agresive djeg qelizat e yndyrës dhe kalorite e teperta. Është një mënyrë e mençur për të pasur trupin e përsosur që dëshironi pa përpjekje.. Ndihmon per te rene nga pesha ,Sheshon barkun dhe tonifikon pjesen e kofsheve.

Gjatesia : 125 cm Gjeresia : 15 cm

Porosit ne moment
SKU: ZHT-020 Category: Tags: , ,
Call Now ButtonTelefono tani