Vashëza prej akulli dhe përrallëza të tjera – Mila Paviçeviç

400 L

Është një libër i bukur që i drejtohet fëmijëve, por që mund të lexohet dhe nga një publik i rritur. Autorja Mila Paviçeviç, nga Kroacia, ka fituar çmimin e BE-së për Letërsinë në vitin 2006. Në gjuhën shqipe vjen falë përkthimit skrupuloz të Virgjil Muçit
Fletët 50
V. Bot 2016
Vendodhja Tirane
Gjuha Shqip
Tipi i publikimit Libër
Grupmosha mbi 8 10 vjeç
Statusi I ri
Numri i botimeve I parë
Përkthyesi Virgjil Muçi

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani