Varese rrobash per ballkon

1,660 L

Materiali çeliku dhe alumini
Hapësira e tharjes 10 mt
Mund ta vendosni ne ballkon, verande etje.
Shume e qendrueshme.
Mbajtese te fuqishme.
Mund te paloset.
10 shufra per te varur rrobat formojne linjen 10 metra.
Permasat: 105cm x 55cm.

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 150816112020 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani