Vaj Kokosi Herbal Therapy 400ml

1,700 L

Vaji i kokosit nuk përmban asnjë kimikat të dëmshëm, kështu që çdo produkt kozmetik me kimikate nuk të duhet më.
Ja disa përdorime të vajit të kokosit për lëkurën:

1. Pastrues
2. Hidratues
3. Eliminon rrudhat e syve
4. Krem fytyre
5. Maksë për flokët

Përdorimi i vajit të kokosit është një mënyrë e mrekullueshme natyrore që e bën lëkurën të butë, e mban të hidratuar, të shëndetshme dhe rrezatuese.

Sasia 400 ml

Porosit ne moment
Category:
Telefono tani