USB me Drite LED

800 L

✔ Thjeshte vendoseni kete drite LED nje nje porte USB dhe ndriconi tastieren apo librin qe po lexoni pa shqetesuar askend
✔ Trup silikoni i perkulshem, praktik per tu perdorur ne cdo vend
✔ Drite e bute per te mbrojtur syte
✔ Furnizohet nga cdo lloj porte USB
✔ Shiko ketu produkte te tjera interesante

Porosit ne moment
Category:
Telefono tani