Tostier Dsp KC-1056

2,700 L

Toster i markes DSP modeli DSP KC1056.
Me fuqi 750W .
Ngjyre e zeze, material qe nuk ngjit.
Per sanduic dhe tost plot shije dhe ashtu sic e deshironi.
Me dy forma te ndryshme te cilat nderrohen lehtesisht.
Porosit ne moment
Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani