Tenxhere dixhitale Multi Cooker LD

12,000 L 9,000 L

Kazan çelik inox qe nuk ngjit, lehtësisht i pastrueshëm dhe i vështirë për t’u gervishur.
Kapacitet 6L .
Fuqi 1000W
Permban manualin e perdorimit, aksesore shtese qe ziejne me avull dhe nje liber recetash.
Tenxherja L&D 18 ne 1 vjen me programe te avancuara dhe miksime duke filluar me dy menu, të brëndshme dhe të jashtme, gatim i shpejte në presion dhe gatim i ngadaltë, kurdisje, kek, pjekje, opsion per ta mbajtur të ngrohtë ushqimin, nxehje e shpejtë.
Minutat dhe temperatura programohen nga vetë tenxherja L&D, me nje opsion qe pas mbarimit çdo gatim mbahet në gjëndje të ngrohtë.
Gatuan edhe nga ngrirja.

Porosit ne moment
Telefono tani