Tastiere Wireless H18+

1,500 L

☑️Tastiera ideale per TV apo androit box.
☑️Tastiera luan funksionin edhe te mausit dhe ju mund te keni akses te plote ne paisjet tuaja.
☑️Eshte e karikueshme dhe me nje karikim mund ta perdorni deri ne 7 dite
☑️Butonat e tastieres jane me prekje dhe me 3 nivele ndricimi te cilet e bejne ideale per perdorim naten.
vMicro USB, 2,4 GHz
☑️I pershtatshem per PC, Xbox 360, PS4, Android TV Box, Smart TV
☑️Permasat 14.2cm * 9.0cm * 1.7 cm
☑️Mund ta merrni kudo me vete.
Porosit ne moment
Telefono tani