Tas ushqimi me ngrohje

1,900 L 1,200 L

Zgjidhja e duhur per te mare me vete ushqimin kudo qe deshironi
Ai nuk e lejon ushqimin te ftohet ,perkundrazi e mban ate te ngrohte.
Perbehet nga 2 pjese
Fuqia 40W, voltazhi 110-240W. Mbyllje e sigurte dhe praktike
Kapaciteti mbajtes 1.05 Liter dhe permasat e kutise 180x115x247cm

Porosit ne moment
SKU: 6988824703267 Categories: , , , ,
Call Now ButtonTelefono tani