Syze per Realitet Virtual Box

2,500 L

‼️Syzet te cilat kthejne Smartphonin tuaj ne nje ekran per Realitet Virtual.
‼️Ju mund te qendroni ne shtepi dhe te perjetoni Realitetin Virtual direkt nga Telefoni juaj.
 
☑️Universale, te pershtatshme per Smartphone nga 4″ deri ne 6″ (Per cdo lloj sistemi operativ. Android iOS, Windows etj)
☑️Shijoni pamje 3D 360° dhe Realitet Virtual
☑️Mund t’i perdorni edhe nese mbani syze optike
☑️Komode, me shirit te rregullueshem per t’u mbajtur ne koke dhe jastek te vegjel per te mos vrare fytyren
☑️Mund te rregulloni distancen midis lenteve dhe syve per pamje me te mire
Porosit ne moment
Category:
Telefono tani