Syze per Femra

1,700 L

Syze per Femra

Perberje me cilësi të lartë, lente me ngjyra transparente të pasqyruara dhe te qendrueshme.

Mbrojtje UV400, mbrojtje 100% nga rrezet e dëmshme UVA / UVB dhe reflektimet

Anti-reflektuese

Syri klasik i viteve ’60, modaliteti super i lartë.

Porosit ne moment
Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani