Syze Dielli Stylish UV400

3,500 L

Syze dielli Stylish UV400

2 ngjyra: E zeze dhe kafe

Stil i vecante, te bukura dhe ne mode.

Permasat:145,55,135.

Mbroni syte tuaj dhe dukuni bukur me keto syze.

Porosit ne moment
Categories: ,
Telefono tani