Spray per depilim Ostwint per femra

2,000 L 1,400 L

Metoda me e mire per heqjen e qimeve pa dhimbje dhe pa iritim te lekures
Vetem ne pak 5 minuta
Produkti nuk ka asnje efekt anesor dhe mund te perdoret si nga meshkujt edhe nga femrat
Ne te gjitha pjeset e trupit pervec fytyres
Perdorimi eshte shume i thjeshte .
1.Tundeni produktin mire dhe sperkasni ne pjeset ku dershironi te hiqni qimet.
2.Lereni te veproje per 3-8 minuta (sipas fortesise se qimes)
3.Largojeni mbetjen me spatul ,peshqir te thate ose me uje te rrjedhshem (pa sapun apo shampoo)
4. Shijoni lekuren tuaj te bute
Porosit ne moment
Telefono tani