Shije Nargjile 50gr

1,200 L

Al Fakher shisha tobacco është bërë në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe është një nga markat më të njohura të duhanit në Lindjen e Mesme. Ky duhan i mesëm deri në klasën e lartë ka një shije të qëndrueshme dhe dihet mirë për zbutjen e tymit.
Shije Dardhe
50 gram

Porosit ne moment
Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani