SH1651 Blender Berlinger Haus 1,5 L

6,600 L

Thjeshtë vendosni prizen e blenderit për të përzjerë, coptuar, rrahur, bluar. Në këtë mënyrë ju do të kurseni kohë dhe nuk do të bëni shumë rrëmujë në kuzhinë.

Ky blender eshte i kompanise se njohur Gjermane BERLINGER HAUS.

Fuqia: 600W

Kapaciteti: 1.5L

Porosit ne moment
SKU: 1037200821 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani