SZ1226 Termus Plazhi Frigobox Blu 10Lt

1,920 L

Termus shume cilesor me kapacitet 10 litra.

Per ju qe nuk doni te merrni termus te madh me vete, kjo eshte madhesia ideale.

Ruan freskine e pijeve dhe ushqimeve per nje kohe shume te gjate pa u ndikuar nga temperaturat

ekstreme te veres.

Permasat: 35 x 27 cm

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 5205262021 Category:
Call Now ButtonTelefono tani