Set me 4 Kamera 3MP PTZ Me WiFi

21,000 L 17,800 L

▪️Montohen lehtësisht pa patur nevojë për kabuj shtesë.
▪️Të pajisura me Night Vision për vëzhgim gjatë natës.
▪️Të pajisura me sensor, i cili dallon lëvizjet.
▪️Lidhen me WiFi me telefonin dhe kontrollohen me anë të programit përkatës i cili shkarkohet në telefon.
▪️Mundësojnë rrotullim PTZ 360° me anë të aplikacionit përkatës.
▪️Dedekton lëvizjet dhe lajmëron me notification në telefon.
▪️Rezistente ndaj kushteve atmosferike.
▪️Rezolucion i lartë HD 1920*1080 Pixels.
▪️Kamerat janë 3MP me lente 3.6MM.
▪️Vijnë bashkë me Hard Disk 500 GB.

Porosit ne moment
Category:
Telefono tani