Set Aksesore per shishe Vere

1,500 L 980 L

Të gjitha sendet që ju nevojiten për të hapur atë shishe verë me elegancë dhe praktikë.
Sharm dhe elegance është përkufizimi për këto Aksesore Vere në forme shishe.
Një produkt i përsosur për t’u dhënë atyre që vlerësojnë një verë të mirë.
Dizajn i bukur unik
Paraqet një mbyllje magnetike
Dimensionet e shisheve: lartësia 32.5 cm dhe diametri 7.5 cm

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 8004954481504 Categories: , , ,
Call Now ButtonTelefono tani