Rubinet elektrik me koke dushi

6,000 L 3,700 L

Rubinet elektrik me koke dushi

▪️Me material Inoks brenda dhe jashte
▪️Ekran LED: Dixhital
▪️E ngroh ujin deri ne 60 grade Celsius
▪️Fuqia: 3000 Watt

Porosit ne moment
Categories: ,
Telefono tani