Rroba banje per meshkuj N1

1,890 L

Rroba banje per meshkuj Calvin Klein

Masa te disponueshme: S, M, L, XL dhe 2XL

Material: Poliester.

Model praktik dhe i rehatshem,

Porosit ne moment
Categories: ,
Telefono tani