Rroba banje B2

2,500 L

Rrobat e banjes super moderne i gjeni ne bum.al .
Modele te thjeshta dhe me dizenjo te ndryshme,me material komod qe nuk mban lageshti.
Masa duke filluar nga S deri ne XXL.

Porosit ne moment
Categories: ,
Telefono tani