Rrip Per Meshkuj Gucci

1,500 L

Material lekure origjinal e perpunuar me mjeshteri

Te punuara nga markat me te njohura ne bote

Praktik dhe i lehte kombinueshem

Madhesi nga 105cm deri ne 130cm

Porosit ne moment
Category: Tags: ,
Telefono tani