Rrethore per Femije

3,200 L

Femijet duhet te mesojne ti hedhin hapat e sigurte.
Kjo rrethore i meson ata te mos kene frike dhe te qendrojne vete ne kembe.
Pjesa e vogel si tavoline ka te vendosura disa lodra per te terhequr vemendjen femijes
Ka 8 rrota te cilat rrotullohen 360 grade.
Materiali eshte plastike dhe metalike. Pjesa e ndenjeses cope e bute.
E pershtatshme per femije te moshes 6-18 muajsh.
Permasat: e hapur 60x78x50 e mbyllur 60x78x28 cm
Ngjyra Roze,Kuqe,Jeshile,verdhe,blu

Porosit ne moment
Telefono tani