Raft Organizues Portativ

4,500 L 2,700 L

Lehtë për tu mbledhur, përdorur dhe mbajtur.

Materiali është i papërshkueshëm nga uji dhe nga pluhuri, nuk do të zbehet, anti-korroziv, mbulese rezistente.

Ky produkt me mbulesë pëlhure është një zgjidhje absolutisht ideale për ruajtjen e rrobave, këpucëve, librave, lodrave etj..

E përkryer për çdo dhomë gjumi dhe ofron një pamje të shkëlqyeshme, por edhe një mënyrë e perkryer për të fshehur çdo rrëmujë të padurueshme.

Permasat 130x45x175 cm

Jashte stokut

Porosit ne moment
Telefono tani