Pishine Intex Per Femije Ocean

1,990 L

Ideale per femijet tuaj qe te largojne te nxehtin pervelues te veres
E lehte per tu pastruar dhe per tu monduar ,mjafton te hidhni uje brenda pishines
E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec dhe mund te mbushet me uje sipas deshires
Material vinyl i forte ne pjesen e siperme
Permasat 183 x 38cm

Porosit ne moment
Telefono tani