Piano Elektronike

2,500 L 1,990 L

Piano per femije me tinguj reale Permban shume funksionalitete Tamam si e vertete me 37 celesa, 8 tone, 8 ritme, me butona edhe per kontrollin e volumit dhe ritmit Mund edhe te regjistroni Gjithashtu ne paketim perfshihet 1 mikrofon per te kenduar dhe 1 fishe USB per MP3 Me permasa rreth: 40 x 15 x 5 cm

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 933542589049 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani