Peme per Vit te Ri 190 Cm

3,500 L

Zgjidhni kete vit kete peme te vitit te ri , me ngjyren jeshile dhe ajo do ti pershtatet bukur ambjentit tuaj modern apo klasik , mund te perdorni per te dekoruar kete peme topa me ngjyre , te kuqe , floriri , blu apo lejla dhe te behehni pjese e tendencave te koheve te fundit ne dekor .

Porosit ne moment
Category:
Telefono tani