Pajisje per te bere Biskota

1,300 L

Jeni gati për të bere Biskota. ⠀
TANI keni ne dore një pajisje profesionale për të arritur perfeksionin që ti dëshiron në kuzhine. ⠀
Do jeni ne gjendje te pergatisni mengjesin dhe te krijoni shumellojshmeri embelsirash, petulla etj. Me mbajtesen e saj me suste dhe pa asnje rrezik qe brumi te rrjedhe , mund te beni rracione perfekte per cdo ushqim te preferuar.

Porosit ne moment
Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani