Ore Per Meshkuj

11,990 L 7,990 L

Ore per meshkuj ORIGJINALE me rrip metalik stainless steel

Nje ore qe i pershtatet me se miri stilit fashion dhe casual te meshkujve

Ofron stil dhe rehati. Ajo ju tregon gjithashtu diten dhe daten e sakte

Rezistente ndaj ujit deri ne 100M. Mund ta mbani edhe gjate notimit

Porosit ne moment
Category: Tags: ,
Telefono tani