Oqeanologjia, Enciklopedi per femije

2,500 L

Ç’mistere të mëdha fshihen nën valët e detit! Për shekuj me radhë, njeriu ka qenë kureshtar për çka mund ta priste në ato thellësi të frikshme, duke u joshur nga frika dhe nga ëndja njëherësh.

Titulli: Oqeanologjia, historia e vërtetë e udhëtimit të Nautilusit (kopertinë e trashë)
Gjinia: Enciklopedi për fëmijë
Shtëpia botuese: Aeditions
Viti: 2016
Fq. 28

Porosit ne moment
Categories: , Tag:
Call Now ButtonTelefono tani