Ngrohese Portative si Kondicioner Renova

6,900 L

Kondicioner i cili mund te vendoset kudo qe ju doni
Ne mur , mbi tavoline , ne tualet, ne garazh, ne zyre, ne dhome gjumi etj
Thjesht me nje prize dhe ky kondicioner do te filloj per pak minuta te ngrohi gjithe ambjentin tuaj!
🔹️Tregon temperaturen e ambjentit ku jeni
🔹️2 nivele nxehtesie:1000W / 2000W
🔹️qeramika ka aftesine te nxehet shpejte
🔹️nuk than ajrin dhe oksigjenin
🔹️nuk ben zhurme
🔹️Ngrohje me qeramik e cila kursen energjine
🔹️mund te vendoset me ore pune
🔹️pult
🔹️Ajer te/ngrohte/ventilim
🔹️Vetembrojtje nga mbinxehtesia

Porosit ne moment
Telefono tani