Ngrohese Panel Fuego

6,900 L

Ngrohese panel e markes Fuego modeli PN2000

Me fuqi 2000W dhe rregullator te nxehtesise.

Me mbrojtje ndaj pikave te ujit IPx4

Per te pasur ngrohtesine e deshiruar dhe per te ruajtur temperaturen konstante ne çdo ambient qe ju deshironi.

Me buton per ndezje dhe fikje.

Silent edhe kur eshte ne fuqine maksimale

Ngrohesja ka 4 rrota ne te dy pjeset anesore qe ju lejon ta levizni kudo neper shtepi ne pozicionin qe deshironi

Mund ta vendosni edhe ne mur per ta lene te fiksuar, duke i hequr rrotat

Dimensione: 94 x 12x 50 cm

Porosit ne moment
Telefono tani