Ngrohes Fuego FH05T

3,200 L

Ngrohes ajri per çdo dhome ne shtepinë tuaj

Me 2 nivele te ngrohjes dhe termostat te rregullueshem

Dritë treguese per ndezjen dhe fikjen

Me fuqi 1000W-2000W dhe volt 230, 50Hz

Ngjyre e bardhe

Ngrohesi ideal per te pasur gjithmone temperaturen e deshiruar ne ambjentet e shtepise apo zyres tuaj

Porosit ne moment
Telefono tani