SH1406 Mikser elektrik dore Sonifer SF-8073

1,990 L 1,120 L

Ideal për lëngje të ftohta dhe të ngrohta.
Krijon masë të njëtrajtshme edhe të plotë.
Ideal për t’u përdorur në shtëpi apo bare.
Pastrohet shumë lehtë.
Shkumë e përsosur e qumështit-Merrni kafen tuaj të përsosur me shkumë në komoditetin e kuzhinës tuaj
Mbështetëse elektrike, e lehtë për qumështin
E lehtë për t’u përdorur
AC 220-240V 50 / 60Hz 15W

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 412792021 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani