Mikser Dore

699 L 290 L

Mikser dore per veze ose kafe me qumësht
Dimensioni: Gjatësia- 32 cm, Gjerësia-8 cm
Eshte e përkryer për përzierje te vezëve, majonezës, salcave, miksit të pancakes, dhe më shumë.
Materiali: Silikoni dhe plastike Stainless Steel.
Koleksioni elegant dhe elegant për të shfaqur pamjen profesionale.
Porosit ne moment
SKU: 0429512023671 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani