Mbulesa per lavatrice kunder lageshtires

990 L

E dizenjuar per te mbuluar dhe mbrojtur lavatricen nga faktoret e jashtem.
Material rezistent ndaj ujit.
Me xhep te posacem per pjesen e perparme te deres.
Dizenjo te ndryshme dhe te bukura pee t’u kombinuar me ambjentin perreth.
Permasat:  85x63x60.

Porosit ne moment
SKU: 6920517600019 Categories: , Tag:
Call Now ButtonTelefono tani